Postavy

Hlavní

 

©Myanimelist.net

Jméno: Violet Evergarden
Namluvila: Yui Ishikawa
Violet je nově příchozí do poštovní společnost CH a pracuje jako Auto Memory Doll – ghostwriter pro lidi, kteří nemohou psát nebo hledají pomoc vyjádřit své emoce v dopisech.

 

Vedlejší

©Myanimelist.net

Jméno: Gilbert Bougainvillea
Namluvil: Daisuke Namikawa
Velitel v Leidenschaftlichské armádě, Gilbert přišel z aristokratické rodiny. Zatímco jeho skutečný osud je neznámý, protože jeho tělo dosud nebylo nalezeno, je pro tuto situaci prohlášen za mrtvého. Violet si ho váží víc, než kohokoli jiného. Gilbert miluje Violet, a jeho závěrečná slova k ní – „Miluji tě“ – která ji přiměla k tomu, aby se vydala na svou novou cestu jako Auto Memory Doll. Jediné co Violet po Gilbertovi zůstalo, je zelená Broš, která jí připomíná Gilbertovy zelené oči.

 

©Myanimelist.net

Jméno: Benedikt Blue
Namluvil: Kouki Uchiyama
Benedikt je pošťák, který pracuje v poštovní společnosti CH. Stejně, jako Cattleya udržoval s Hodginsem úzký vztah před založením společnosti a nakonec se stal jedním z prvních zaměstnanců.

 

©Myanimelist.net

Jméno: Luculia Marlborough
Namluvila: Azusa Tadokoro
Auto Memory Doll, která se poprvé stala přítelkyní s Violetem během školení. Žije s jejím bratrem Spencerem, bývalým vojákem, který se stal opilcem, když se po válce dozvěděl smrtí svých rodičů.

 

 

©Myanimelist.net

Jméno: Cattleya Baudelaire
Namluvila: Aya Endou
Cattleya je Auto Memry Doll, která spolupracuje s Violet v poštovní společnosti CH jako nejoblíbenější Auto Memory Doll. Od doby, kdy byla společnost založena byla její součástí.

 

©Myanimelist.net

Jméno: Leon Stephanotis
Namluvil: Yuuto Uemura
Pracovník pracující pod divizí rukopisu v Shaharské Observatoři, který byla spárována s Violet do stejného týmu. Během společné operace mezi observatoří a skupinou Auto Memory Dolls. Vzhledem k okolnostem za jeho nezvěstnými rodiči si myslí, že láska způsobuje, že se lidé stanou hloupými.

 

©Myanimelist.net

Jméno: Charlotte Abelfreyja Drossel
Namluvila: Megumi Nakajima
14-ti letá princezna království Drossel. Charlotte je zasnoubená s princem Damian Baldur Fluegelem – mužem, který je o 10 let starší než ona – v úsilí o mír mezi oběma královstvími. Jejich vztah je otevřeně prohlášen za veřejnost tím, že si veřejně vyměňují milostné dopisy, které napsaly Auto Memory Doll. Ona je opravdu zamilovaná do Dámian, myslí si ,že její láska není vzájemná.

 

©Myanimelist.net

Jméno: Claudia Hodgins
Namluvil: Takehito Koyasu
Bývalý velitel armády Claudia je prezidentem poštovní společnosti CH. Byl dobrým přítelem Gilberta během své doby v armádě a Claudia se pokouší pomáhat Violet učinit se první kroky svého nového života, aby se zbavil své vlastní viny, že Violet lhal o Gilbertovi.

 

©Myanimelist.net

Jméno: Erika Brown
Namluvila: Minori Chihara
Erika je Auto Memory Doll, která pracuje v poštovní společnosti CH. Její dovednosti, pokud jde o interakci s klientem, jsou špatné, ale nadále věří v její práci jako Doll a přisuzuje ji inspiraci, kterou zjistila při čtení románu, který napsala Molly Orlandová „Slepé Romanopiskyně“.

 

©Myanimelist.net

Jméno: Dietfried Bougainvillea
Namluvil: Hidenobu Kiuchi
Kapitán námořnictva a starší syn rodiny Bougainvillea, Dietfried je Gilbertův starší bratr. Ačkoli on byl ten, kdo „dal“ Violet Gilbertovi, zachází s Violet jako s „nástrojem“ pro válku a mstí se jí za to, co udělala jeho mužům během války. Dietfried ji také obviňuje z Gilbertovy smrti a tvrdí, že Gilberta nedokázala ochránit.

 

©Myanimelist.net

Jméno: Iris Cannary
Namluvila: Haruka Tomatsu
Iris je Auto Memory Doll, která začala pracovat u poštovní společnosti CH krátce poté, co byla zaměstnána Erica. Pochází z malé zemědělské vesnice Kazaly, Iris vždycky obdivovala obraz pracující ženy a od té doby toužila stát se nejoblíbenější Auto Memory Doll .
© 2018 Josef Martinek
Nahoru